Sześć liczb

Gry. Sprawiają nam dużo przyjemności, ale również dają możliwość zdobycia pieniędzy. Często nie są to wcale małe kwoty. Dlatego wiele osób decyduje się na to, aby brać w nich udział. Dość popularne są te, które organizowane są przez Totalizatora Sportowego.

Duży lotek

Możemy wziąć udział w tak zwanym dużym lotku. Jak zagrać? Kupujemy blankiet, który wypełniamy. Potrzebujemy sześciu liczb. Mogą być one naprawdę dowolne. Ważne jednak, aby mieściły się w przedziale od jednego do czterdziestu dziewięciu. Jedna gra nie kosztuje dużo, a ile możemy zyskać. Stawka jest dość wysoka, bo często przekracza milion złotych.

Wyniki

W końcu przychodzi moment losowania. Losowanie dużego lotka odbywa się z wykorzystaniem maszyny losującej. Ma to miejsce dwa razy w tygodniu. Maszyna wyrzuca sześć liczb. Jeśli trafimy przynajmniej trzy, to uzyskujemy wygraną. To nie główna wygrana, a raczej niewielka kwota. Ale jednak to zawsze coś. Jednak jeśli trafimy szóstkę, to zgarniamy fortunę. Niestety jeśli nie jesteśmy jedyną osobą, której się to udało, to wygrana zostanie podzielona na wszystkich, którzy dobrze zaznaczyli, choć trzeba przyznać, że to i tak spory zysk.
To co, może i Ty zagrasz?

 

Author: admin